Wyoming

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Wyoming

Īpašuma pārdošana Vajomingā

Tā robežojas ar ziemeļiem ar Montānu, uz austrumiem - ar Dienvidu Dakotu un Nebrasku, uz dienvidiem ar Colorado, un uz rietumiem ar Jūtu un Aidaho.

ASV Vaiomingas vairs nezināja, bet tas ir slēptais dārgakmens, un tas varētu būt interesanta vieta, kur meklēt īpašumu pārdošanai Vajomingā.

Vaiomings ir oficiāli pazīstams kā "Līdztiesības valsts", bet tai ir vairāki citi neoficiāli segvārdi, tostarp "Kovboja valsts" un "Big Wyoming". Tas ir desmitā lielākā valsts teritorija, bet tā ir arī vismazāk apdzīvotā valsts un otrā vismazāk blīvi apdzīvotā valsts.

Vaiomingas iedzīvotāju skaits ir apmēram 585,501 iedzīvotāju, kas ir aptuveni tāds pats kā Albuquerque pilsētā. Vaiomingā ir daudz dabas skaistumu, veselīga ekonomika un Vjomingas mājokļu tirgus ir plaukstoša. Esi pirmais, kas ir pilns ar iespējām, un nāc šeit, lai atrastu savu īpašumu pārdošanai Vajomingā.

Vaiomingā ir lepns bezdarba līmenis, kas atbilst valsts vidējam rādītājam. 2018. gada martā tas bija 3,9%. Lielākā daļa darbavietu Vaiomingā ir federālās vai valsts pārvaldes un viesmīlības darba vietas.

Vjomingas nekustamā īpašuma tirgus ir tikpat spēcīgs, bet tai ir unikālas īpašības salīdzinājumā ar citām valstīm.

Īpašuma pārdošanas cenas Wyomingā atrodas valsts vidējā līmenī, pat lielākajās pilsētās. Jūs domājat, ka tas nav pietiekami labs, bet tā var būt lieliska zīme. Pagājušajā gadā Wyoming pieejamās vērtības pieauga par 1%. Paredzams, ka šis gads sasniegs 1,5%.

Neskatoties uz to, Vjomingas nekustamo īpašumu tirgus patiešām cieš. 2017. gada pēdējā ceturksnī Vaiomings izturējās pietiekami, lai salīdzinātu ar pārējo tautu.

Lielākā daļa mājas Amerikas Savienotajās Valstīs ir vienas ģimenes mājas, vairāk nekā 65% māju. Tas, iespējams, ir iemesls plašajai lauku attīstībai valstī.

Šaienne ir lielākā galvaspilsētas teritorija valstī, un tā joprojām galvenokārt sastāv no vienas ģimenes mājas. Šaiennes iedzīvotāju skaits ir 65 000.

Vaiomings piedāvā vairākas dzīves vietas: no mazām pilsētām līdz pilnīgai vientulībai.

Rock Springs ir viena no labākajām vietām, kur dzīvot Wyomingā. Platība ir bagāta ar dabas resursiem, kas piedāvā darbu.

Kaut ko unikāla Rock Springs ir zems vidējā vecuma. Pilsēta ir pavisam jauna, salīdzinot ar citām valsts pilsētām. Rock Springs vidējais vecums ir 35 gadi. Rietumvējomingas pilsētas Kopienas koledža.

South Park, Vaiominga, ir ierindota kā pirmā vieta, kur dzīvot nišā. Mazajā pilsētā, kas atrodas Teton grāfistē, ir ļoti augsta nekustamā īpašuma vērtība.

Vjomingas nekustamo īpašumu tirgū ir daudz iespēju, kur meklē jūsu īpašumu pārdošanai Vajomingā. Nozare bagāta valsts piedāvā godīgu algu un zemas māju cenas gan metropoles, gan lauku kopienās. Nav īsti nekas, kas nav īpašuma īpašumā pārdošanai Wyoming stāvoklī.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 15318

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Wyoming, Cheyenne, Cheyenne, Cheyenne

4,296.17EUR
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

185.81 m²
Zelta iespēju nJūs uz pašu dzīvojamo gabals
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB